Rubriky
Uplynulá putování

Putování za fantastickými zvířaty

Kdo by nechtěl poznat fantastická zvířata?! Vydejte se s námi v termínu 21.4-23.4. za Mlokem Scamanderem a poznejte je zblízka.

Kdo by nechtěl poznat fantastická zvířata?! Vydejte se s námi v termínu 21.4-23.4. za Mlokem Scamanderem a poznejte je zblízka. Čekají na Vás jak již všem známá fantastická zvířata, tak i taková, o kterých jste ještě neslyšeli. Ale pozor, jsou to dosti specifická zvířátka, která jsou velmi plachá a každé z nich potřebuje něco jiného. Když budete šikovní, během víkendu se se zvířátky naučíte pracovat a zjistíte, co na které platí, abyste nakonec mohli být přáteli.

Termín

Datum konání akce je stanoven od pátku 21.4. do neděle 23.4.
Příjezd: pátek 17:00 – 18:30
Odjezd: neděle po 14:00

Ubytování

Na louce ve vlastních stanech.

Místo

Setkání s organizátory proběhne na tomto místě:

Odkaz na mapu

( 50.2441533N, 14.9203656E ) 

Potřebné vybavení

Oblečení (teplé na večer, spací a sportovní oblečení na hry přes den, náhradní spodní prádlo, ponožky, bunda nebo pláštěnka a oblečení na převlečení), pevná obuv vhodná do lesa, raději i náhradní obuv a holínky, nádobí na jídlo (miska nebo ešus, hrneček a příbor), utěrka, léky, lahve na pití, stan (spaní ve vlastních stanech, případně s kamarádem), spací pytel, karimatka, hygiena, ručník, batůžek, šátek, toaletní papír, kapesníky, baterka s náhradními bateriemi, repelent, blok a tužka, pokrývka hlavy a opalovací krém.

Cena

350kč za osobu (strava a odměny)