Rubriky
Uplynulá putování

Putování po pevnosti Boyard

Kdo by nechtěl plnit úkoly a dostat se k pokladu v pevnosti Boyard?!

Kdo by nechtěl plnit úkoly a dostat se k pokladu v pevnosti Boyard?! Vydejte se s námi v termínu 22.9 – 24.9. za Otcem Furou, kapitánem nebo profesorem a poznejte pevnost zblízka. Čekají na vás různé úkoly, které budete muset překonat, abyste se dostali k pokladu. Ale pozor, některé úkoly jsou hodně specifické a jsou jen pro odvážné duše.

Termín

Datum konání akce je stanoven od pátku 22. 9. do neděle 24. 9.
Příjezd: v pátek 22. 9. od 17h do 18:00h
Odjezd: v neděli 24. 9. 13-14h

Místo

Centrum podpůrných činností Traviny (Lipník – Milovice)
50.2713447N, 14.8873425E

Ze zkušeností doporučujeme využít navigaci WAZE. Od sjezdu z hlavní silnice bude ale cesta značená, případně použijte tuto mapku: https://mapy.cz/s/lupurahoza.

Potřebné vybavení

oblečení (teplé na večer, spací a sportovní oblečení na hry přes den, náhradní spodní prádlo, ponožky, bunda nebo pláštěnka a oblečení na převlečení), pevná obuv vhodná do lesa, raději i náhradní obuv a holínky, nádobí na jídlo (miska nebo ešus, hrneček a příbor), utěrka, léky, lahve na pití, stan (spaní ve vlastních stanech, případně s kamarádem), spací pytel, karimatka, hygiena, ručník, batůžek, šátek, toaletní papír, kapesníky, baterka s náhradními bateriemi, repelent, blok a tužka, pokrývka hlavy a opalovací krém.

Strava

Strava zajištěna od páteční večeře až do nedělního oběda.

Cena

Cena za víkend: 500 Kč za osobu (za jídlo a odměny)