O nás

Jsme parta nadšenců, které baví pořádat volnočasové aktivity pro děti. Tvoříme zkušený tým od praktikantů, přes vedoucí, kuchaře až po zdravotníka. Naší nespornou výhodou je, že jsme neskutečně skvělá parta energických lidí, která při sobě drží naprosto při každé situaci a nikdy nezkazí žádnou srandu. Proto se scházíme i mimo organizaci a utvořili jsme si mezi sebou přátelství, které, troufneme si říct, vydrží na celý život!

Hlavní vedoucí

Štěně

Štěně se věnuje přípravě táborů už od roku 2017 a to povětšinou jako oddílový vedoucí. Mimo tábory pracuje s dětmi v zaměstnání, kde dělá vzdělávací canisterapii pro mateřské školy a první stupeň základních škol. Ve svém volném čase se věnuje šermu, zvířatům a přírodě.

Svoby

Svoby se věnuje přípravě a organizaci dětských táborů bezmála 10 let, kde mimo pozice vedoucího zastával také pozici hospodáře a je rovněž licencovaným zdravotníkem. Mimo tábory také vedl fotbalovou přípravku a od roku 2014 přes zimní měsíce vyučuje lyžování. Ve svém volném čase rád zajde s přáteli na procházku nebo si zahrát různé sporty.

Vedoucí

Pucík

Přípravě táborů se věnuje posledních pár let. Kromě postu vedoucího zvládne plnit i ostatní funkce, když je třeba. Svůj volný čas věnuje osvojování si nových dovedností. Mezi jeho koníčky tak patří vaření, 3d tisk, šití, bastlení, dílenské práce, programování, kterým se zároveň živí a mnoho dalšího.

Naty

Na tábory jezdila od 10-ti let. Na tábory měla vždy krásné vzpomínky a tak se rozhodla pomoci tyto vzpomínky vytvořit i pro další generace. Ráda sportuje, aktuálně se nejvíce věnuje krasobruslení. Také ji baví vaření a cestování po světě.

Evík

Jezdí na tábory už od svých 13 let. Na táboře zastává funkci vedoucího týmu a má na starosti vymýšlení „Dračáků“ (dračího doupěte), kterému se momentálně věnuje i ve svém volném čase. Nejraději čte fantasy, sleduje seriály či filmy a také se občas věnuje skicování a kreslení.

Kris

Jako dítě se nadšeně účastnila skautských táborů, kde ji nejvíce bavilo vše spojené s přežitím v přírodě. Jako nadšený amatér se věnuje umění, uměleckým řemeslům a všemožnému tvoření, psychologii, fantasy a dračímu doupěti a spoustě dalších věcí. V organizaci funguje jako vedoucí grafické sekce a zmatená pomoc všude, kde je potřeba.

Saša

Táborů se účastní od svých pěti let a též se posledních šest let podílí na jejich přípravě v několika organizacích. Postupně působila jako praktikant, oddílový vedoucí a zdravotník. Studuje ergoterapii a ve svém profesním životě se zabývá prací s dětmi s autismem. Ve svém volném čase se věnuje psychologii, různým uměleckým činnostem, trampingu a lukostřelbě.